6 czerwca 2022 Udostępnij

10 najlepszych wyświetlaczy Head-Up Display (Hud) do samochodów w 2022 roku - recenzja

Ze względu na wysoki odsetek wypadków w naszym kraju, w samochodach zaczęto stosować funkcje bezpieczeństwa, które mogą zapobiec odrywaniu wzroku od drogi. Jednym z takich elementów powszechnie stosowanych w samochodach są wyświetlacze przezierne (HUD).

Jest to funkcja zarówno bezpieczeństwa, jak i techniczna, która może zminimalizować ryzyko rozproszenia uwagi kierowcy podczas jazdy. Wyświetla on wszystkie potrzebne informacje.

Zamiast polegać na pokrętłach w samochodzie, warto zaopatrzyć się w wyświetlacz przezierny, który oferuje wygodne rozwiązanie. Niektóre z nowych modeli samochodów są wyposażone we wbudowany wyświetlacz HUD, ale nadal można zmodernizować stary samochód za pomocą niedrogiego wyświetlacza przeziernego.

Na rynku dostępne są wysokiej klasy produkty HUD, które wyświetlają na przedniej szybie wszystkie istotne informacje. Możesz wyświetlać interfejsy GPS i prędkość na urządzeniu, aby zachować kontrolę podczas jazdy. Ponieważ znalezienie najlepszego HUD dla samochodu może być wyzwaniem, będziemy przeglądać niektóre z nich, aby pomóc Ci wybrać jeden, który jest idealny dla Twojego samochodu.

Nasza dyskusja obejmuje również przewodnik zakupu, aby pomóc Ci wiedzieć, kluczowe rzeczy, które należy zwrócić uwagę na podczas wyszukiwania dla najlepszych HUD dla samochodów. Dowiedz się więcej!

Spis treści show Najlepsze wyświetlacze Head Up Display w 2022 r. 1. Timprove T600 Head Up Display - Wybór redakcji 2. Arpenkin X5 OBD2 Head Up Display 3. Kivic 2nd Generation Head Up Display 4. Navdy NVD150-EN Head Up Display 5. LeaningTech Oryginalny Head Up Display 6. Samochodowy wyświetlacz górny Autolover A8 7. Sherox 3.5″ OBD Head Up Display 8. Uniwersalny wyświetlacz Hudway Head-Up Display 9. Iteq Head Up Display na przedniej szybie 10. Wyświetlacz Garmin Head Up Jak znaleźć najlepszy wyświetlacz HUD dla swojego samochodu? Wyświetlacz Łączność Dane Wnioski

Najlepsze wyświetlacze Head Up Display w 2022 r.

NazwaCenaEkran/WidokOcena
Timprove T600 Sprawdź cenę2.2"4.8/5
Arpenkin X5 Sprawdź cenę3"4.5/5
Kivic 2nd G Sprawdź cenę10"4.3/5
Navdy Sprawdź cenę5"4.3/5
LeaningTech Sprawdź cenę3.5"4.1/5
Autolover Sprawdź cenę5.5"3.9/5
Sherox Sprawdź cenę3.5"3.9/5
Hudway Sprawdź cenę7"3,8/5
Iteq Sprawdź cenę4.8"3.8/5
Garmin Sprawdź cenę4"3.5/5

1. Timprove T600 Head Up Display - Wybór redaktorów

Spodoba Ci się ekskluzywna konstrukcja tego wyświetlacza przeziernego. Z przodu znajduje się unikalny wyświetlacz, a z tyłu przełącznik kołyskowy. z tyłu. W przeciwieństwie do wyświetlaczy przeziernych, które wyświetlają informacje na przedniej szybie, ten bazuje na wyświetlaczu LCD. Tego gadżetu można z łatwością używać w każdym samochodzie, ponieważ spoczywa on na desce rozdzielczej pojazdu, na wysokości oczu.

Jest to uniwersalnie kompatybilny HUD, który jest łatwy do skonfigurowania. Na ekranie o rozdzielczości HD wyświetlane są wszystkie istotne dane, których potrzebujesz podczas jazdy. Na stronie Można na przykład monitorować czas jazdy i wyświetlać godzinę na ekranie. Wyświetla również kierunek i prędkość jazdy. Ten gadżet zwiększa bezpieczeństwo ponieważ można ustawić alarm ostrzegawczy, który informuje o przekroczeniu dozwolonej prędkości. ograniczenie prędkości.

Producent dołącza również fotokomórkę, która wykrywa zarówno porę nocną, jak i dzienną. Podczas jazdy nocą wyświetlacz przyciemnia się, aby nie wydawał się zbyt jasny. Samoczynnie dostosowuje on swoją jasność do warunków oświetleniowych otoczenia.

HUD posiada ustawienia językowe, które można dostosować do własnych potrzeb. Większość użytkowników jest również pod wrażeniem matowego wyglądu tego wyświetlacza przeziernego, ponieważ minimalizuje on problemy związane z odblaskami, zapewniając wyraźne widzenie podczas jazdy. Gwarantuje to bezpieczeństwo pasażerów. Wyświetlacz można wykorzystać do przeprowadzenia testu sprawności hamulców przed rozpoczęciem jazdy.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Ekran HD
 • LCD
 • Alarm przekroczenia prędkości i napięcia

Co nam się podobało

 • Kompaktowa budowa i doskonały wygląd wyświetlacza
 • Automatyczne zakładanie
 • Możliwość wykrywania pory dziennej i nocnej

2. Wyświetlacz Arpenkin

X5 OBD2 Head Up Display

Dużo jeździsz na długich trasach? W takim razie potrzebujesz wyświetlacza head-up który może wyświetlać najważniejsze dane dotyczące podróży. Arpenkin może wyświetlać zużycie paliwa, przebieg oraz prędkość pojazdu, dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy.

Został on zaprojektowany tak, aby zapewnić komfortową jazdę bez minimalnym zmartwieniem. Gadżet może zapobiegać powstawaniu odblasków na przedniej szybie, aby nie męczyć oczu podczas jazdy. Jego wyświetlacz może regulować jasność, aby zwiększyć widoczność w różnych warunkach. Niestety, niektórzy użytkownicy mają problemy z oglądaniem tego HUD-a w ciągu dnia. Jest on, Dlatego idealnie nadaje się do jazdy nocą.

Możesz używać tego urządzenia w samochodzie wyposażonym w złącze OBD2 i cieszyć się jego wszechstronnością. Urządzenie ułatwia bezpieczną jazdę dzięki przydatnym alarmom, które zapobiegają przekroczeniu prędkości. Alarmy te informują również o spadku napięcia akumulatora.

Urządzenie wyłącza się po wyłączeniu silnika pojazdu, chroniąc w ten sposób akumulator samochodowy. Opakowanie zawiera wszystko, co jest potrzebne do skonfigurowania i uruchomienia systemu HUD. Jest tam instrukcja zawierająca najważniejsze wskazówki dotyczące instalacji, podkładka montażowa, kabel oraz folia odblaskowa.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Automatyczne wyłączanieZgodność
 • z pojazdami wyposażonymi w układ OBD2Możliwość dostosowania
 • alarmów

Co nam się podobało

 • Jest przyjazny dla
 • kieszeniDobrze zorganizowany wyświetlacz informacji

3. Wyświetlacz Kivic

2nd Generation Head Up Display

Czy często rozpraszasz się, próbując sprawdzić pokrętła na desce rozdzielczej? Możesz temu zapobiec, instalując gadżet taki jak Kivic HUD. Umożliwia on łatwe przeglądanie danych statystycznych, takich jak czas i prędkość, podczas gdy Ty nadal skupiasz się na drodze. na drodze. Dzięki dołączonej instrukcji obsługi, możesz z łatwością korzystać z tego urządzenia, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem HUDS.

Nie krępuj się podłączyć gadżetu do iPhone'a lub smartfona ponieważ jest on kompatybilny z obydwoma urządzeniami. Zainstalowanie urządzenia Kivic pozwala na sprawdzanie połączeń przychodzących połączeń i wiadomości podczas jazdy. Gdy otrzymasz połączenie, możesz użyć słuchawki Bluetooth Bluetooth lub skorzystać z trybu głośnika. Ponieważ wszystkie informacje na wyświetlaczu pochodzą z Twojego smartfonu, nie będziesz musiał polegać na połączeniu OBD2. Uzyskasz również dostęp do różnych aplikacji do prowadzenia samochodu.

Pakiet obejmuje urządzenie z wyświetlaczem, dźwignią blokującą i sumatorem. W zestawie znajduje się także czujnik światła i gniazdo USB. Dźwignia blokująca umożliwia dowolne ustawienie urządzenia, tak aby zapewnić sobie dobry widok na wyświetlacz.

W przeciwieństwie do wyświetlaczy przeziernych, które wymagają skomplikowanego procesu instalacji, Kivic jest łatwy w montażu. Po podłączeniu urządzenia możesz pobrać aplikację, aby wyświetlać dowolne informacje. Urządzenie współpracuje również z systemem GPS, co ułatwia sprawdzanie warunków drogowych podczas dojazdów do pracy. Wyświetlacz pozostaje jasny zarówno w dzień, jak i w nocy.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Funkcje

 • Obsługa screencastinguDoskonały
 • rozmiar wyświetlaczaAutomatyczna
 • regulacja jasności ekranu

Co nam się podobało

 • Solidna
 • konstrukcjaGadżet nie wymaga OBD2Rozsądna
 • cena

RELATED: 10 najlepszych samochodowych uchwytów do telefonu

4. Navdy

NVD150-EN Head Up Display

Jest to HUD montowany na desce rozdzielczej, który może wyświetlać dane na szklanym ekranie. Umożliwia połączenie z Twoim smartfonem w celu zwiększenia funkcjonalności. zwiększoną funkcjonalność. Taka kompatybilność pozwala na przeglądanie map Google a nawet odbierać połączenia bez konieczności korzystania ze smartfona.

Jeśli lubisz odtwarzać muzykę w podróży, spróbuj uzyskać dostęp do aplikacji muzycznych za pomocą tego wyświetlacza przeziernego. Mimo że wyświetlacz ma kilka zaawansowanych zaawansowane funkcje, nadal możesz korzystać z niego, aby uzyskać dostęp do podstawowych danych, takich jak poziom paliwa w samochodzie, obroty na minutę i pokonany dystans.

Ekran dostosowuje również swoją jasność do aktualnych warunków oświetleniowych. warunków oświetleniowych. Producent stara się zapewnić wszystkie funkcje łączności, których potrzebne do wygodnej i komfortowej jazdy. Navdy współpracuje z pojazdami wyposażonymi w OBD2 w pojazdach wyposażonych w OBD2. Można ją połączyć z telefonem za pomocą Bluetooth.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Funkcje

 • Zgodność
 • z telefonami
 • komórkowymiWyświetlacz
 • GPS

Co nam się podobało

 • Oprogramowanie jest responsywne i dokładne
 • Prosta instalacja

5. LeaningTech Original

Head Up Display

Szukasz prostego w obsłudze wyświetlacza przeziernego? You powinieneś rozważyć LearningTech. Jest to prosty, ale skuteczny wyświetlacz przezierny, który możesz zamontować w każdym samochodzie. Jest on wyposażony w plug-up-play, który pozwala na podłączenie gadżetu do gniazda zapalniczki samochodowej. zapalniczki samochodowej.

Gadżet może wyświetlać informacje na przedniej szybie i umożliwiając dostęp do takich danych, jak czas jazdy i przebieg. Na stronie Wyświetlacz ma zielony kolor, który jest przyjazny dla oczu, zapobiega zmęczeniu i nadwyrężeniu wzroku. Ponieważ dostosowuje on swoją jasność w zależności od natężenia światła, możesz zawsze wygodnie prowadzić samochód, korzystając z niego.

Alarm prędkości, w który wyposażony jest ten wyświetlacz, pomaga jeździć zgodnie z zalecanymi limitami. Uniwersalna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest ono kompatybilne zarówno z tradycyjnymi samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi.

Producent stara się uprościć konfigurację, aby nie trzeba było zajmować się skomplikowanym okablowaniem. Większość użytkowników lubi także unikalną funkcję, w którą wyposażony jest ten gadżet. Zawiera on funkcję alarmu o zmęczeniu podczas jazdy, która zwiększa bezpieczeństwo. Ustawienie tego alarmu ułatwia monitorowanie liczby godzin spędzonych na prowadzeniu pojazdu, dzięki czemu można robić przerwy w podróży, aby uniknąć prowadzenia pojazdu w stanie wyczerpania.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Funkcje

 • Jest to uniwersalny wyświetlacz
 • przeziernyWykorzystuje
 • technologię GPSZielony
 • wyświetlacz

Co nam się podobało

 • Alarmy prędkości i zmęczenia działają skutecznieDaje
 • Ci wartość za Twoje pieniądzeMożesz
 • go łatwo zainstalować

RELATED: 10 najlepszych radioodtwarzaczy podwójnych DIN


6. Samochodowy wyświetlacz Head-Up Autolover A8

Jeśli masz jakieś doświadczenie w konfigurowaniu wyświetlaczy przeziernych, to nie będzie to dla Ciebie skomplikowane. Chociaż ten wyświetlacz ma inną konfigurację w porównaniu z gadżetami typu "plug and play", otrzymasz instrukcje instalacji, które pomogą w jego konfiguracji.

Autolover jest przeznaczony do pracy z pojazdami wyposażonymi w z OBD2. Może on automatycznie wykrywać wszelkie kody usterek i oszczędzić Ci ciągłych podróży do warsztatu. Dzięki temu wyświetlaczowi przeziernemu możesz mieć oko na najważniejsze szczegóły dotyczące przebiegu pojazdu, temperatury wody, a także napięcia akumulatora. napięcia akumulatora. Informacje te są dostępne, ponieważ gadżet zawiera licznik licznika przebytej drogi, prędkościomierza i temperatury płynu chłodzącego.

Jest on również wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak przypomnienia o zmęczeniu i alarmy o przekroczeniu prędkości. Można także ustawić przypomnienie o konieczności zmiany biegu. Jeśli prowadzisz samochód w nieznanym miejscu, z pewnością docenisz przydatność tego wyświetlacza przeziernego, ponieważ pomaga on w bezpiecznej jeździe i udziela właściwych wskazówek, nie spuszczając wzroku z drogi. Atrakcyjne wzornictwo tego wyświetlacza również przypadnie Ci do gustu. Sprawia, że Twój samochód wygląda krzykliwie, nawet jeśli nie używasz najnowszego modelu na rynku.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Waga: 9,6 uncjiWbudowane
 • przypomnieniaWspółpracuje
 • z samochodami wyposażonymi w złącze OBD2

Co nam się podobało

 • Piękne wzornictwo
 • ,
 • dołączona instrukcja instalacji
 • ,
 • poręczne funkcje

7. Sherox

3,5″ OBD Head Up Display

Problem z niektórymi wyświetlaczami przeziernymi polega na tym, że zagęszczają dane, co utrudnia kierowcy znalezienie tego, czego szuka łatwo. Sherox stara się to naprawić, wyświetlając najważniejsze dane w sposób uporządkowany dzięki czemu kierowca może skupić się na drodze i z łatwością znaleźć to, czego potrzebuje. Strona Nie zagłębiając się zbytnio w szczegóły.

Projektor jest również przystosowany do szyby przedniej, co oznacza, że nie trzeba że nie trzeba będzie wcześniej instalować folii odblaskowej. Sherox to prosty wyświetlaczem przeziernym, który jest kompatybilny z pojazdami wyposażonymi w EUOBD i OBD2, co co zwiększa jego wszechstronność. Nie możesz używać tego wyświetlacza przeziernego, jeśli jeździsz starszym modelem.

Urządzenie może wyświetlać wszystkie najważniejsze dane potrzebne podczas jazdy. Dostępne są także co najmniej trzy alarmy, dzięki którym można stać się lepszym kierowcą. Można się dowiedzieć, kiedy samochód się przegrzewa lub kiedy spada napięcie. Trzeci alarm zapobiega przekraczaniu zalecanych limitów, ponieważ włącza się w razie przekroczenia limitu.

Klienci polecają ten wyświetlacz przezierny także ze względu na jego jasny ekran. Jest on nie tylko łatwy do odczytania, ale także zapewnia odpowiedni poziom jasności w zależności od warunków otoczenia. W urządzeniu zastosowano również nanotechnologię, która zapobiega podwójnym odbiciom światła. Wyłączenie silnika powoduje wyłączenie tego wyświetlacza przeziernego. Ponieważ nie trzeba tego robić ręcznie, automatyczne wyłączanie chroni akumulator samochodu przed rozładowaniem.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Waga: 6,7 uncjiNano-technologiaWspółpracuje
 • z nowoczesnymi samochodami

Co nam się podobało

 • Jasny wyświetlacz dostosowuje się automatycznie
 • Jest
 • łatwy w użyciu i niedrogiDobrze
 • zorganizowany wyświetlacz

RELATED: 10 najlepszych wykrywaczy radarów


8. Uniwersalny wyświetlacz Hudway

Head-Up

Przekształć swój smartfon w niesamowity wyświetlacz za pomocą Hudway. Możliwość odbicia lustrzanego Hudway sprawia, że jest to jeden z najlepszych wyświetlaczy przeziernych na rynku. Ponieważ jest on kompatybilny z większością smartfonów, pozwala na wygodne wykonywanie różnych funkcji bez rozpraszania się podczas jazdy.

Hudway może wyświetlać takie informacje, jak muzyka, połączenia telefoniczne, liczba obrotów na minutę oraz nawigacja. Połączenie tego urządzenia z Twoim smartfonem pozwala na obsługę wszystkich funkcji podczas jazdy z jednego miejsca. Możesz łatwo podłączyć urządzenie w ciągu kilku sekund i zacząć korzystać z jego funkcji.

Aby zamocować wyświetlacz na desce rozdzielczej, skorzystaj z dołączonej taśmy samoprzylepnej. W zestawie znajdują się dwa uchwyty, w tym jeden zginany i jeden wąski. Podczas instalacji należy wybrać odpowiednie mocowanie, które będzie pasować do deski rozdzielczej samochodu.

Urządzenie charakteryzuje się także doskonałą widocznością i jasnością. Przezroczyste szkło zapewnia dobrą widoczność drogi przed pojazdem, ponieważ wyświetlacz wyświetla informacje na poziomie oczu. Niezależnie od pory, możesz wygodnie prowadzić samochód z pomocą Hudway.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Jasna
 • szybaMożliwość
 • lustrzanego odb
 • iciaJasność jest
 • regulowana automatycznie

Co nam się podobało

 • Jest kompatybilny z różnymi smartfonamiŁatwa
 • instalacja

9. Wyświetlacz przezierny na przednią szybę Iteq

Jeśli chcesz wyświetlać wszystkie istotne szczegóły, które mogą pomóc w prowadzeniu samochodu, musisz podłączyć swój samochód do tego wyświetlacza przez przez port EUOPD lub OBD 2. Oznacza to, że urządzenie Iteq może współpracować tylko z pojazdami, w których zastosowano ten mechanizm.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych gadżetów HUD, ten jest wyposażony w dodatkowy pilot umożliwiający dodatkowe sterowanie. Posiada on wielokolorowy wyświetlacz, który jest wystarczająco duży, aby zapewnić maksymalną przejrzystość podczas jazdy. Korzystanie z urządzenia Iteq daje użytkownikowi informacje dotyczące prędkości samochodu, pomiaru przebiegu, kierunku jazdy oraz wysokości. kierunku jazdy, a także wysokości nad poziomem morza.

Podobnie jak większość modeli, Iteq posiada możliwość automatycznej regulacji jasności. Funkcja ta jest przydatna, zwłaszcza dla kierowców, którzy wybierają się w długie podróże nocą. W takich warunkach można nadal korzystać z wyświetlacza przeziernego bez nadwyrężania oczu, ponieważ przyciemnia on swoją jasność w warunkach słabego oświetlenia.

Wyświetlacz przezierny może ostrzegać o przekroczeniu prędkości lub niskim poziomie naładowania baterii, ponieważ zawiera przydatne alarmy. Alarm włącza się również w przypadku wysokiej temperatury lub awarii silnika.

Użytkownikom podoba się również imponująca konstrukcja szklanego panelu, która wyróżnia ten wyświetlacz spośród innych marek. Instalacja urządzenia jest tak prosta, jak podłączenie go do zapalniczki i rozpoczęcie korzystania z niego. Podczas zakupu otrzymujesz również trzymiesięczną gwarancję, abyś mógł przetestować skuteczność wyświetlacza head-up.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Funkcje

 • Jest to uniwersalny HUDPlug
 • and play
 • set-upPracuje tylko w pojazdach z OBD2 i EUOPD pojazdy

Co nam się podobało

 • Posiada
 • gwarancję zwrotu pieniędzyWyświetlacz
 • LED jest czytelnyWyjątkowa
 • konstrukcja

10. Wyświetlacz Garmin Head Up

Czasami poleganie na mapie nawigacyjnej telefonu podczas może uniemożliwić koncentrację podczas jazdy. Wyświetlacz przezierny Garmin stanowi lepsze rozwiązanie, ponieważ umożliwia łatwe wyświetlanie wszystkich z telefonu na gadżet, dzięki czemu nie musisz w żadnym momencie patrzeć w dół. w dowolnym momencie.

Urządzenie Garmin można połączyć z telefonem przez Bluetooth. Urządzenie jest również wyposażone w port USB, który ułatwia ładowanie telefonu podczas połączenia. Jest to mały i lekki gadżet, który może wyświetlać informacje na przezroczystej folii lub soczewce reflektora. W zestawie znajduje się dodatkowa folia, która umożliwia zamocowanie wyświetlacza head-up na przedniej szybie samochodu.

Niestety, urządzenie to jest przeznaczone wyłącznie do wyświetlania informacji nawigacyjnych. Mimo że użytkownik uzyskuje dostęp do map GPS, może nie być w stanie znaleźć szczegółów dotyczących prędkości jazdy lub ilości paliwa zużywanego przez pojazd po przejechaniu określonego dystansu.

Urządzenie obsługuje jednak aplikacje mapowe dla urządzeń z systemem Android i iPhone'a. Ponieważ urządzenie Garmin jest stosunkowo niewielkie, można je łatwiej przenosić z jednego samochodu do drugiego. Może brakować mu niektórych funkcji, które posiada większość wyświetlaczy przeziernych, ale działa stosunkowo dobrze.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Funkcje

 • Łączność BluetoothWyświetla
 • szczegóły
 • nawigacjiGniazdo
USB

Co nam się podobało

 • Prosta obsługaKompaktowa
 • konstrukcja

Jak znaleźć najlepszy wyświetlacz HUD do swojego samochodu?

Choć powyższe recenzje zawierają szczegółowe informacje o tym, jak każdy wyświetlacz head-up różni się od innych, nasza dyskusja nie byłaby kompletna, gdybyśmy nie poprowadzimy Cię, jak znaleźć najlepszy gadżet. Aby wybrać odpowiedni wyświetlacz przezierny, musisz znać najważniejsze cechy, które powinien mieć dobry wyświetlacz. mieć. Niektóre z elementów, które należy wziąć pod uwagę, to:

Wyświetlacz

Wyświetlacz przezierny nie jest dobry, jeśli masz trudności z odczytaniem wyświetlacza. Podczas zakupów należy upewnić się, że wyświetlacz jest jasny. Na stronie Powinna istnieć możliwość łatwej regulacji jasności, jeśli nie jest ona wykonywana automatycznie. Jeśli nie masz pewności co do jasności wyświetlacza head-up wyświetlacza przeziernego, spróbuj ocenić jego jakość, przeglądając opinie innych klientów. recenzje innych klientów. Niektórzy z nich zamieszczają zdjęcia, które mogą pokazać, jak jasny jest wyświetlacz jest jasny.

Łączność

Najlepsze urządzenia HUD umożliwiają łączność ze smartfonem przez Bluetooth. Wybierając takie rozwiązanie, możesz z łatwością uzyskać dostęp do aplikacji nawigacyjnych. Na stronie Mogą również wyświetlać inne istotne informacje, których potrzebujesz. Jeśli jesteś częstym częstym kierowcą, kup HUD, który może być również używany jako telefon samochodowy, abyś mógł łatwo wykonywać dzwonić i odbierać wiadomości tekstowe. Ta funkcja minimalizuje liczbę wypadków spowodowanych prowadzenia pojazdu podczas korzystania z telefonu.

Niezależnie od wybranego urządzenia, należy upewnić się, że jest ono jest kompatybilne z Twoim samochodem. Niektóre z wyświetlaczy przeziernych są uniwersalne, inne są kompatybilne tylko z pojazdami korzystającymi z systemu OBD.

Dane

Wyświetlacze HUD wyświetlają różne formy danych. Dlatego należy, wybrać najlepszy gadżet w zależności od tego, jakie dane mają być wyświetlane na ekranie. ekranie. Urządzenia, które łączą się z systemem OBD pojazdu, mogą dostarczyć wielu danych, w tym kodów diagnostycznych i zużycia paliwa. danych, w tym kodów diagnostycznych i zużycia paliwa. Pozostałe urządzenia skupiają się na wyświetlaniu prostych informacji. Zakup urządzenia z prostym wyświetlaczem nie nie musi oznaczać, że jest gorszy, ponieważ może być mniej zagracony, co ułatwia w porównaniu z urządzeniem wyświetlającym dużą ilość informacji.

Wnioski

Każdy kierowca może ułatwić sobie pracę, korzystając z wyświetlacza head-up head-up display. Ten gadżet robi wielką różnicę podczas jazdy, ponieważ może pomóc zapobiegać zmęczeniu, przekraczaniu prędkości i pozwala skupić się na drodze. Może on zagwarantować Bezpieczeństwo i ogólne wrażenia z jazdy.

Jeśli Twój samochód nie ma wbudowanego wyświetlacza HUD, możesz łatwo zainstalować dowolny z wyświetlaczy przeziernych, które omówiliśmy powyżej. Najlepszy HUD dla Twojego samochodu to taki, który jest niezawodny i łatwy w użyciu. Porównaj powyższe marki i wybierz jedną z nich, która mieści się w Twoim budżecie.

Zasoby

Jak zainstalować HUD do samochodu - SlashGear

Mariusz Wyrostek

Redakcja e-car4you.pl